ekspert finansowy kielce

“Każdego klienta traktuje indywidualnie. Przeprowadzam wywiad po którym wskazuje najkorzystniejsze rozwiązanie kredytowe.”
Artur Bukato
Ekspert Finansowy Kielce

0

pozytywnie
załatwionych
spraw

0

lat
doświadczenia

0

instytucji finansowych
w jednym miejscu

0

gwarancja zaangażowania
w Twoją sprawę

Dlaczego warto skorzystać z moich usług

Wygoda

120 instytucji finansowych w jednym miejscu. Porównuje oferty i wskazuje najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe

Doświadczenie

14 letnie doświadczenie w finansach jako Ekspert Finansowy. W tym czasie pomogłem w zdobyciu finansowania ponad 14000 klientom.

Bezpłatne doradztwo

Bezpłatna kompleksowa obsługa. Moje wynagrodzenie otrzymuje od Banku w którym pozytywnie zamykamy sprawę a ofertę masz taką samą

Długoterminowa pomoc

Przeprowadzę przez cały proces udzielania kredytu. Ułatwię współpracę z bankiem na każdym etapie i za kilka lat zaproponuje korzystniejsze warunki kredytowania.

Jasno ocenię możliości

Sprawdzę zdolność kredytową zgodnie z wymogami banków, ocenie nieruchomość jako zabezpieczenie, pomogę skompletować dokumenty. Wskaże w którym banku dostaną Państwo kredyt.

Inteligentne rozwiązania

Pomogę doraźnie rozwiązać przeszkodę uniemożliwiającą otrzymanie kredytu –  brak zdolności, działka rolna, niski koszt budowy, zły bik, zbyt niski koszt budowy itd..

Jako ekspert finansowy Kielce pomagam w uzyskaniu taniego kredytu gotówkowego, hipotecznego czy firmowego. Dzięki wiedzy doświadczeniu i umiejętnościom otrzymasz ode mnie proste rozwiązanie jak otrzymać korzystny kredyt. Wskazuje skuteczne rozwiązanie problemu przeszkadzającego uzyskanie kredytu oraz spełniam wszystkie formalności. Spotkanie jest bezpłatne a ofertę masz taką samą jak w banku – to bank mnie wynagradza. Pomagam również w negocjacjach z bankiem. Jeśli akceptujesz taką współpracę, koniecznie umów się na spotkanie.

Wyślij prośbę o kontakt

Jak wygląda współpraca ze mną?

Jako ekspert finansowy Kielce pracuję od 14 lat w Kielcach. Swoją pracę wykonuje sumiennie i z nastawieniem na potrzeby klienta. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom współpraca ze mną charakteryzuje się wysoką skutecznością otrzymania pozytywnej decyzji w banku i szybkim procesem.

Na pierwszym spotkaniu ustalam jak najwięcej informacji dotyczących finansów, nieruchomości oraz oczekiwań klienta. Następnie przygotowuję kilka pasujących i najkorzystniejszych ofert. Porównuje wszystkie opłaty w prezentowanych ofertach i ustalamy strategie. Spotkanie jest bezpłatne bo to bank wynagradza mnie po pozytywnym załatwieniu sprawy. Po skompletowaniu dokumentów, wypełniam dokumenty do banku, sprawdzam czy wszystko jest kompletne. Następnie przystępujemy do analizy kredytowej po której otrzymujemy decyzję. Najczęściej w decyzji analityk w banku stawia klientom jakieś warunki do umowy, które staram się wyjaśnić i pomóc spełnić klientom. Dalej podpisujemy umowę i uruchamiamy kredyt.

 

Skuteczność
Skuteczność przy problematycznych kredytach
Gwarancja zangażowania

Szukasz taniego kredytu ale nie masza czasu chodzić od banku do banku?