Kredyt gotówkowyKredyt gotówkowy. Pożyczka gotówkowa. Kredyt gotówkowy z dochodami z zagranicy.

Jak otrzymać tani kredyt gotówkowy? Jakie dokumenty są potrzebne aby otrzymać kredyt gotówkowy z dochodami z zagranicy? Na co zwrócić uwagę biorąc pożyczkę gotówkową?

  Kredyt gotówkowy to pożyczka pieniężna przeznaczona na cel dowolny. Proces otrzymania pożyczki gotówkowej jest szybki i prosty niż kredytu celowego. Wystarczy posiadać zdolność kredytową czyli mieć zdolność do opłacania rat po uwzględnieniu oficjalnych dochodów pomniejszonych o koszty utrzymania – sytuacji rodzinnej, zobowiązania finansowej. Bardzo ważne jest także aby nie mieć negatywnej historii w BIK, KRD i innych bazach świadczących o naszej wiarygodności. Z uwagi, iż pożyczka gotówkowa nie jest zabezpieczona wiarygodność jest bardzo ważnym elementem decyzji Jednak korzystając ze sprawdzonego eksperta finansowego nawet przy kiepskiej historii w bazach bankowych jest szansa na uzyskanie kredytu. Brak zabezpieczenia i łatwa procedura ma odbicie w wyższym oprocentowaniu. Kredyt gotówkowy udzielany jest zwykle do 10 lat a maksymalna kwota nie przekracza 300 000 zł. Kwota kredytu gotówkowego może być wyższa niż 300 000zł ale dotyczy to zwykle zawodów zaufania publicznego jak lekarze lub prawnicy.

  Banki mają różne propozycje pożyczek gotówkowych. Aby wybrać tani kredyt gotówkowy należy poświęcić nieco czasu i wysiłku i odbyć wycieczkę po bankach. Wszelkie porównywarki są zwykle połączone z sieciami afiliacyjnymi promującymi w danym momencie produkt banku który więcej płaci za reklamę. Sama konstrukcja kredytów gotówkowych jest taka sama oferty pożyczek gotówkowych różnią się parametrami. Przy porównywaniu ofert kredytów gotówkowych należy pamiętać, że to nie tylko odsetki są ważne ale również dodatkowe opłaty jak prowizja, ubezpieczenie i inne produkty dodatkowe.

  Gdy uda nam się znaleźć tani kredyt gotówkowy, przechodzimy do kompletowaniu dokumentów finansowych i składania wniosku o kredyt gotówkowy. Wniosek wraz z dokumentami możemy złożyć u eksperta finansowego, który pomógł nam wybrać najkorzystniejszą ofertę pożyczki gotówkowej. Z dokumentów do wniosku należy dołączyć zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach na druku bankowym, wyciąg bankowy potwierdzający wpływy wynagrodzenia, gdy dochód otrzymujemy do ręki należy przedstawić zaświadczenie z ZUS o podstawie naliczania składek ZUS, czasami Pit. Zdarza się, że bank oferuje kredyt na oświadczenie ale są to zawsze bardzo drogie pożyczki. Zwykle kredyt gotówkowy na oświadczenie jest dostępny dla lekarzy, prawników itp.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy z dochodami z zagranicy?

  Więcej dokumentów musi okazać osoba wnioskująca o kredyt gotówkowy z dochodami z zagranicy. Bank będzie chciał umowę o pracę, rozliczenie podatkowe z zagranicy oraz wydruki z konta wpływów wynagrodzenia za minimum 6 mc – a najlepiej za 12 mc. Wszystkie dokumenty muszą być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego na język polski. Kredyt gotówkowy z dochodami z zagranicy można otrzymać maksymalnie na 8 lat i do 200 000 zł.

  Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego otrzymujemy decyzje z parametrami jak oprocentowanie, kwota, prowizja itp. W tym momencie jesteśmy o krok od otrzymaniu pieniędzy. Gdy zaakceptujemy decyzje, podpisujemy umowę i uruchamiamy kredyt. Pieniądze mogą być wypłacone w kasie banku lub przelane na dowolny rachunek bankowy. Sposób i czas wypłaty jest opisany w umowie, zwykle jest to zaraz po podpisaniu umowy kredytowej.

Potrzebujesz pomocy kredytowej?

Doradzę w jaki sposób otrzymać tani kredyt w banku. Wskażę co zrobić aby szybko i na dobrych warunkach otrzymać finansowanie w banku.

Wyślij prośbę o kontakt

Szukasz taniego kredytu hipotecznego? Bank odmówił kredytu?