kredyt hipoteczny KielceTani kredyt hipoteczny

   Kredyt hipoteczny przeznaczony jest na budowę domu, remontu domu lub mieszkania czy zakupu mieszkania. Występuje również pożyczka hipoteczna, pieniądze z niej mogą być przeznaczone na dowolny cel. Część banków w swojej ofercie posiada kredyt hipoteczny konsolidacyjny, przeznaczony na skonsolidowanie wielu zobowiązań kredytowych w jeden kredyt zabezpieczony hipoteką. Możliwe jest także łączenie różnych celi jak zakup , remont lub cel dowolny, remont i konsolidacja zobowiązań itd.

   Wymienione kredyty hipoteczne charakteryzują się długim okresem spłaty oraz niskim oprocentowaniem. Ważnym elementem kredytu hipotecznego jest zabezpieczenie zobowiązania na hipotece nieruchomości mieszalnej lub poznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe. Dzięki takiemu zabezpieczeniu banki mogą w pierwszej kolei odzyskać pożyczone pieniądze przed innymi wierzycielami jeśli kredyt nie jest spłacany.

   Obecnie możemy spotykać się wieloma ciekawymi ofertami kredytów hipotecznych. Banki w bardzo spryty sposób starają się zachęcić do swojej oferty, dając różnego rodzaju profity ale czy decydując się na dany bank to zawsze będzie korzystny wybór? Odpowiedzi na to pytanie pozwoli tylko maraton po bankach. Wymaga to na pewno znajomość terminologii oraz umiejętność wyłapywania niuansów dzięki którym unikniemy pułapek zastawionych przez bank.

   Analiza ofert wielu banków wymaga sporej ilości wizyt w bankach co jest bardzo czasochłonne. W dodatku terminologia nie zawsze jest dla każdego zrozumiała, zwłaszcza dla osób pierwszy raz zaciągających kredyt hipoteczny. Marża, Wibor, ubezpieczenie pomostowe, niski wkład własny to tylko niewielka część wyrażeń stosowanych w kredytach hipotecznych. Najprostszym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji umówić się z doradcą finansowym dzięki czemu zaoszczędzimy czas i frustrację związaną z porównywaniem ofert kredytowych.

   Ekspert finansowy po zapoznaniu się z sytuacją i oczekiwaniami klienta, porówna ofertę banków i wskaże najlepszy kredyt. Doradca finansowy dzięki znajomości procesów w bankach może znacznie przyśpieszyć udzielanie kredytu. Także doświadczenie eksperta finansowego jest tu bardzo pomocne, ponieważ może powiedzieć jak doraźnie zwiększyć zdolność kredytową, jak wykazać większy wkład własny i uzyskać lepsze warunki oraz pomóc w załatwieniu wielu formalnościach niezbędnych do otrzymania kredytu hipotecznego.

Potrzebujesz pomocy kredytowej?

Doradzę w jaki sposób otrzymać tani kredyt w banku. Wskażę co zrobić aby szybko i na dobrych warunkach otrzymać finansowanie w banku.

Wyślij prośbę o kontakt

Szukasz taniego kredytu hipotecznego? Bank odmówił kredytu?