kredyt konsolidacyjny hipotecznyKredyt konsolidacyjny hipoteczny

W sytuacji gdy zobowiązania zaczynają być obciążeniem, które nie pozwala na swobodną spłatę i spokojne życie należy pomyśleć nad konsolidacją zobowiązań. Kredyt konsolidacyjny bank udzieli nam tym chętniej jeśli posiadamy nieruchomość która może być zabezpieczeniem kredytu. Zabezpieczenie na nieruchomości jest dla banku na tyle dużym argumentem, że łatwiej zdecyduje się wyprostować nasze finanse.

Często zdarza się, że kredyt konsolidacyjny hipoteczny łatwiej dostać niż zwykły kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczenia. Kredyt konsolidacyjny hipoteczny jest znacznie korzystniejszy od zwykłej konsolidacji bez twardego zabezpieczenia jakim jest np. mieszkanie lub dom. Kredyt konsolidacyjny hipoteczny jest znacznie mniej oprocentowany niż zwykły kredyt oraz może być udzielony nawet na 25 lat. Dzięki możliwości długiego okresu kredytowania i niskiemu oprocentowaniu rata kredytu konsolidacyjnego hipotecznego jest tak mała, że z łatwością odzyskamy finansową równowagę i będziemy bez opóźnień ją spłacać.

Zwykle osoby poszukujące ratunku przed utonięciem w długach decydują się obciążyć hipotekę nieruchomości. Kredytem konsolidacyjnym hipotecznym możemy połączyć wiele celów:

  • pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, karty kredytowe, limity w rachunkach, chwilówki
  • kredyty hipoteczne – mieszkaniowe,
  • możemy dobrać jednocześnie pieniądze na remont nieruchomości będącej zabezpieczeniem lub na cel dowolny

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny zwykle jest tańszy niż zobowiązania które są konsolidowane. Porządki w finansach polecam przeprowadzić jak najszybciej, zanim pojawią się zaległości w spłacie uniemożliwiające uzyskanie kredytu konsolidacyjnego hipotecznego. Bank regularnie raportują do Biura Informacji Kredytowej czy terminowo spłacane są zobowiązania. Gdy przeterminowania na ratach zdarzają się zbyt często i są coraz dłuższe otrzymanie kredyt konsolidacyjny hipoteczny może być już niemożliwe. Dzięki konsolidacji zobowiązań będziemy mieli tylko jedną niską ratę a nie wiele.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny od technicznej strony wygląda następująco. Bank przejmuje stare zobowiązania, łączy je w jedno i wpisuje się w hipotekę nieruchomości. Zazwyczaj bank akceptuje nieruchomości mieszkalne takie jak dom czy mieszkanie które posiada księgę wieczystą lub nie ma przeciwwskazań do jej założenia.

Zapraszam do przeanalizowania korzyści wynikającego z połączania zobowiązań w jedno. Dzięki nam uzyskają Państwo tani kredyt, doradzimy okres kredytowania, pomożemy kompleksowo przy wszystkich formalnościach. Nasza pomoc jest dla Państwa bezpłatna, wynagradzają nas banki a warunki kredytu są takie same jak w banku lub dzięki naszej negocjacji korzystniejsze. Zawsze reprezentujemy klienta nie bank.

Potrzebujesz pomocy kredytowej?

Doradzę w jaki sposób otrzymać tani kredyt w banku. Wskażę co zrobić aby szybko i na dobrych warunkach otrzymać finansowanie w banku.

Wyślij prośbę o kontakt

Szukasz taniego kredytu hipotecznego? Bank odmówił kredytu?